1.8 C
Prizren
E hënë, 4 Mars, 2024

Mourinhon rrezikon shkarkimin, Roma mendon për De Rossin

Humbja 3-1 ndaj Milanit, por edhe rezultatet dhe paraqitjet e fundit të Romës, mund t’i kushtojnë shtrenjtë Jose Mourinhos. Sipas asaj që raportohet nga “Sport Mediaset”, në fakt, Friedkins mund të vendosin të ndryshojnë trajner në ditët në vijim.

Lista e kandidatëve për të zënë vendin e “Special One” është e shkurtër. Sipas transmetuesit televiziv, ish-kapiteni i Romës, Daniele De Rossi, është mes kandidatëve potencialë.

Bankina e parë dhe e fundit e ish-mesfushorit ishte ajo e SPAL-it, por falë të shkuarës së tij te verdhekuqtë, mund të ketë mbështetje të madje nga tifozët e Romës.

 

Më Shumë

Prizren: Sulmohet fizikisht këshilltari i Ministrisë së Jashtme

Këshilltari në Ministrinë e Punëve të Jashtme dhe Diasporës, Çerim Bajrami, është sulmuar fizikisht. Rasti ka ndodhur sot rreth orës 16:00, në Prizren. Viktima është goditur...

Specialja refuzon edhe apelimin e dytë të Isni Kilajt për ndërprerje të paraburgimit

Në Dhomat e Specializuara të Kosovës (DhSK) në Hagë, është hedhur për të dytën herë apelimi i Isni Kilajt kundër mbajtjes së tij në...

Lajmet e Fundit