4.8 C
Prizren
E martë, 28 Mars, 2023

Muharremaj inspekton punimet në rregullimin e urave në fshatin Vraniq

Kryetari i Komunës së Suharekës, Bali Muharremaj, ka inspektuar punimet në rregullimin e urave në fshatin Vraniq, raporton Ekonomia Online.

Ai është zotuar se do të punojnë pa ndal në përmirësimin e kushteve për jetë në fshatrat e kësaj komunë.

Ky është postimi i tij në Facebook:Në Vraniq po bëjmë rregullimin e urave, të cilat banorëve do t’u krijojnë mundësi kalimi më të mirë. Krahas punëve tjera, angazhimi im në teren do të mbetet i përhershëm.

Më Shumë

Peja vazhdon me fitore, triumfon kundër Bashkimit

Peja ka shënuar fitoren e shtatë radhazi në elitë, duke mundur kësaj radhe, Bashkimin me rezultat 95:79 (33:14, 14:25, 25:25, 23:15), sfidë kjo e...

Dy vjet nga vdekja e Rasim Thaçit – Cimës

Sot janë bërë dy vite që kur ka ndërruar jetë aktori dhe humoristi i njohur kosovar, Rasim Thaçi – Cima. Cima vdiq më 26 mars...

Lajmet e Fundit