12.8 C
Prizren
E martë, 23 Prill, 2024

Ndahet nga jeta zyrtarja policore në Suharekë, Fetije Bytyçi

Vdekjen e saj e kanë bërë të ditur kolegë të së ndjerës.

E ndjera për shumë vite kishte punuar në sektorin e ndërlidhjes me gjykatë dhe komunitet në Policinë e Kosovës.

“Me trishtim të thellë kemi pranuar lajmin për ndarjen e parakohshme nga jeta të kolegës bashkpuntores ne Policin e Kosovës, stacioni Policor Suharekë”

Varrimi i Fetijes, është bërë sot në orën 15:00, në varrezat e qytetit.

https://prizrenpress.com/eli-edona-mobilieria-me-oferta-me-te-mira-ne-prizren/

 

Më Shumë

Reshjet e borës e bëjnë me “bardhësi” Prevallën (VIDEO)

Pas reshjeve të shpeshta të shiut që kanë rënë këto ditë, kanë nisur edhe ato të borës. Lexues të Klankosova.tv kanë dërguar video nga Prevalla...

Diplomon gjenerata e 59 e Policisë së Kosovës

Sot në sallën ‘1 Tetori‘ në Prishtinë diplomoi gjenerata e 59 e Policisë së Kosovës, në përbërje të komuniteteve të ndryshme. Këtë ceremoni solemne, me...

Lajmet e Fundit