0.8 C
Prizren
E diel, 29 Janar, 2023

Ndalohet klipi i Lady Gaga, si film pornografik (Video+18)

Lady Gaga-nudo14Sipas “New Your Post” këngëtarja Lady Gaga është ngacmuar seksualisht nga R.Kelly dhe fotografi i vipave Terry Richardson gjatë xhirimeve të videoklipit “Do What u Want”, i cili është çensuruar.

Gjithashtu mësohet se Gaga nuk ka dashur që këto imazhe të publikohen në media, por “TMZ” nuk i ka rezituar tundimit.

“Do What u Want” është klipi i cili pritej të hidhej në treg nga këngëtarja gjatë muajit shtator të vitit të kaluar, por për shkak të skenave të shumta erotike nuk ka mundur të publikohet.

Megjithatë “TMZ” ka publikuar një promo të kësaj video, e cila ka shkaktuar mjaft reagime për shkak të përmbajtjes së saj.

Regjisori i klipit të çensuruar të Gagas, Richardson ka realizuar edhe videoklipin e këngës “Wrecking Ball” të këngëtares Miley Cyrus.

http://youtu.be/5MWhrUGt35Y

Më Shumë

Vidhen dy laptopa në shkollën e fshatit Lubizhdë të Prizrenit

Dy laptopa janë vjedhur në shkollën e fshatit Lubizhdë të Prizrenit . “Persona të panjohur kanë depërtuar me forcë brenda shkollës dhe nga aty kanë...

Dr. Hasan Arzoallxhiu caktohet udhëheq i spitalit të Prizrenit

Dr. Hasan Arzoallxhiun është caktuar udhëheqës i spitalit “Prim. Dr. Daut Mustafa” në Prizren. Caktimi i Dr. Hasan Arzoallxhiut bëhet pasi drejtoresha ezkekutive Spitalit të...

Lajmet e Fundit