13.8 C
Prizren
E shtunë, 2 Mars, 2024

Ndërron jetë profesori dhe ish-kryetari i LDK-së në Zhur, Shukri Vezaj

Ishte pjesë e Asamblesë Komunale të Prizrenit e aktivist shumëvjeçar.

Për ceremoninë e varrimit të të do t’ju mbajmë të informuar.

Më Shumë

Limaj kërkon aktivizim në Prizren

Kryetari i Nismës Socialdemokrate, Fatmir Limaj, ka qëndruar sot në Prizren. Ai ka kërkuar aktivizim nga anëtarët e partisë në këtë qytet. Limaj, ka biseduar me...

Prizren, 7 aktakuza kundër  11 personave

Prokuroria Themelore në Prizren, gjatë 24 orëve të fundit, ka ngritur  7 aktakuza kundër  11 personave. Dy aktakuza kundër 6 personave për veprat penale “Sulmi”...

Lajmet e Fundit