6.8 C
Prizren
E mërkurë, 29 Mars, 2023

Nesër vazhdon seanca e rregullt e Kuvendit të Prizrenit

Nesër, mbahet seanca e rregullt e Kuvendit të Prizrenit.

Mbledhja e rregullt e VIII (tetë) për vitin 2019 e Kuvendit Komunal të Prizrenit, ishte thirrur për datën 31.10.2019 dhe një pjesë e pikave të rendit të ditës ishin shtyrë për një datë tjetër për shkak të mungesës së kuorumit.

Mbledhja do të mbahet në sallën e mbledhjeve të Kuvendit Komunal tek Shtëpia e Bardhë me pikat e mbetura të rendit të ditës, ora 10:00.

Më Shumë

Dortmund-i ka “plan sekret” për ta mbajtur Bellingham-in në skuadër

Drejtuesit e klubit të Borussia Dortmund-it thuhet se kanë hartuar një plan sekret për ta mbajtur Jude Bellingham-in në skuadër. Që kur u transferua në...

Rrahje masive në Prizren

Gjashtë persona janë përfshirë në rrahje në Prizren. Fillimisht i dyshuari kryesor bashkë me tre shokë të tij, e sulmuan fizikisht viktimën 31-vjeçar, të cilit...

Lajmet e Fundit