-7.2 C
Prizren
E enjte, 9 Shkurt, 2023

Floriana Garo: Kam fjetur në suitë 8 mijë euro nata

Floriana Garo1Floriana Garo, bukuroshja që jep motin në “ABC News” dhe moderatorja e “Jo vetëm modë” ka rrëfyer për “Summer Pages” se ka fjetur në një suitë rreth 8.000 euro/nata.

“Në Kinë ka qenë tek “Miss World’, në një hotel me 7 yje në shkretëtirën e Kubuqit. Suita ishte rreth 8.000 euro/nata. Fatmirësisht nuk m’u desh ta paguaja vetë”, ka pohuar Floriana.

Ajo shprehet se ndonëse sot mbahet si një ndër vajzat më të bukura, e vogël nuk është shquar për këtë gjë.

“E vogël kam qenë fare e zakonshme. Flokët mami m’i priste shkurt si djalë, luaja në rrrugë si djalë gjatë gjithë kohës dhe vetëm vritesha dhe bëhesha pis”, rrëfen Floriana.

Ajo tregon se të gjitha pushimet e saj tashmë janë çift, në krah të partnerit të saj Tedi, dhe shpreson që pas 2-3 vitesh dhe ajo të marrë kënaqësinë e të qenit nënë.

Më Shumë

Mbappe rrezikon sfidën ndaj Bayernit

Kylian Mbappe luajti vetëm njëzetë minutat pjesës së parë ndaj Montpellierit. Sulmuesi francez pësoi një lëndim dhe në Paris janë të shqetësuar, pasi më...

Prizren: Arrestohet një person që ka ushtruar dhunë ndaj të miturës më të cilën bashkëjeton dhe kanë fëmijë

Është arrestuar nga Policia e Kosovës një person në Prizren i cili dyshohet se ka ushtruar dhunë fizike ndaj viktimës së mitur kosovare. Sipas policisë...

Lajmet e Fundit