13.8 C
Prizren
E diel, 1 Tetor, 2023

Një furrtar lëndon dorën

Një punonjës i një furre buke në magjistralen Prishtinë-Ferizaj, e ka lënduar dorën të dielën në vendin e punës.

Policia njoftoi të hënën se i lënduari ka marrë trajtimin mjekësor, derisa për rastin është njoftuar edhe prokurori.

“Raportohet se, viktima, kosovar, derisa ishte duke punuar në një furrë buke, ka lënduar dorën në një makinë. Viktima ka pranuar tretman mjekësor, lidhur me rastin është njoftuar prokurori”, thuhet në njoftimin policor të së hënës.

A mund të jetë ndeshja e radhës e Messi-t kundër CR7?

Tifozët e Inter Miami u përballën me zhgënjim teksa panë skuadrën e tyre të humbte në finalen e Open Cup dhe mungesa e Lionel...

Peci: 2023, viti më i suksesshëm i sektorit të bujqësisë që nga paslufta

Ministri i Bujqësisë Pylltarisë dhe Zhvillimit Rural, Faton Peci, para Komisionit për Mjedis, Ushqim, Bujqësi, Planifikim dhe Zhvillim, ka raportuar për punën e tij...

Lajmet e Fundit