15.8 C
Prizren
E enjte, 29 Shtator, 2022

Një nuse aspak e zakontë! Këngëtarja e famshme zgjedh fustan të shkurtër e çizme për ditën e saj të madhe

Gwen Stefani dhe Blake Shelton kanë kurorëzuar në martesë dashurinë e tyre. Një ditë më parë u përfol për dasmën e tyre, e cila u zhvillua në privatësi të plotë. Ndërsa tani, këngëtarja e famshme ka ndarë me ndjekësit e saj disa momente të bukura nga dasma e saj.

Stefani shfaqet e veshur me një fustan të bardhë nusërie, por aspak i ngjashëm me të tjerët. Ajo ka zgjedhur për ditën e saj më të rëndësishme një fustan të shkurtër, të cilin e ka kombinuar me një palë çizme me takë.

 

 

Ndërsa Blake Shelton kishte veshur në pjesën e sipërme këmishë dhe një xhaketë, ndërsa poshtë një palë xhinse të thjeshta. Në fotot e publikuara në rrjete sociale ata shfaqen duke qëndruar pranë tortës gjigante dhe duke kërcyer në sallë përkrah njëri-tjetrit.

“3 korrik 2021. Ëndrrat bëhen realitet! Të dua Blake Shelton”, shkruan Gwen përkrah fotove të saj nga dita e martesës.

Një nuse aspak e zakontë! Këngëtarja e famshme zgjedh fustan

Një nuse aspak e zakontë! Këngëtarja e famshme zgjedh fustan

Një nuse aspak e zakontë! Këngëtarja e famshme zgjedh fustan

Një nuse aspak e zakontë! Këngëtarja e famshme zgjedh fustan

Një nuse aspak e zakontë! Këngëtarja e famshme zgjedh fustan

Më Shumë

Dëmet nga vërshimet në Rogovë të Hasit janë të mëdha|Video

Fermerët po ankohen se dëmet janë të mëdha me mijëra euro pas vërshimeve të ditëve më parë. Në terren kanë dalë zyrtarët komunalë për...

Rusi: Qindra të arrestuar në protestat kundër vendimit të Putinit për dërgimin e civilëve në luftë

  Qindra njerëz janë arrestuar nga autoritetet ndërsa protestat kundër “mobilizimit të pjesshëm” të ri të Rusisë vazhdojnë në të gjithë vendin, ka thënë një...

Lajmet e Fundit