13.8 C
Prizren
E shtunë, 2 Mars, 2024

Një vit nga dasma e Luizit dhe Kiarës në Big Brother – momenti magjik i puthjes që mori vëmendjen e të gjithëve

Luiz Ejlli dhe Kiara Tito kanë qenë ndër personazhet më të përfolur të vitit të kaluar në Big Brother VIP Albania.

Ata bënë bujë të madhe, ndonëse krijuan një histori të bukur dashurie, brenda shtëpisë më të famshme në Shqipëri.

Të njëjtit gjegjësisht me 1 shkurt të vitit 2023 organizuan një dasmë në shtëpi, ku edhe artisti shkodran rrëmbeu puthjen e parë nga moderatorja.

Foto: Screenshot/Instagram

Ky moment magjik mori vëmendje të madhe dhe u komentua gjithandej nëpër rrjete sociale.

Biznesi “Time Out” në Prizren kërkon një punëtor

Ndodh puthja - Luizi dhe Kiara ‘martohen’ në Big Brother VIP Albania

Lexo po ashtuNdodh puthja – Luizi dhe Kiara ‘martohen’ në Big Brother VIP Albania

Meqë ka kaluar një vit, çifti rikujtoi këtë datë me postime në llogaritë e tyre personale.

Foto: Screenshot/Instagram

“Trend prej një viti. Faleminderit Ejllat që kurrë nuk u dorëzuat. Ju duam”, tha Tito.

“Për shumë vjet 1 shkurtin”, tha në anën tjetër fituesi i edicionit të dytë të BBVA.

Foto: Screenshot/Instagram

Dyshja tani janë në pritje edhe të një vajze së bashku. /Telegrafi/

Më Shumë

Dy burra përballen me 15 vjet burg për shkatërrimin e aeroplanit më të madh në botë

Dy burra përballen me 15 vjet burg për shkatërrimin e avionit më të madh në botë, ka thënë Shërbimi i Sigurisë i Ukraine. Ish-drejtori i...

Florian Tufallari sapo ka lansuar një super këngë te titulluar ”Xhan o Xhan”

Pas hiteve të një pas njëshme Florian Tufallari vjen edhe me një tjetër hit të titulluar ‘’Xhan o Xhan”, ku bashkëpunëtorët janë: Music; Sardi...

Lajmet e Fundit