3.8 C
Prizren
E martë, 28 Mars, 2023

Nora Istrefi joshëse, ekspozon gjoksin (Foto)

Nora Istrefi joshese1Dhe pozat seksi nuk kanë të sosur për Nora Istrefin. Këngëtarja kosovare e cila është njohur gjithmonë për format e saj të bukura nuk lë rast pa treguar trupin e tonifikuar në pushimet e saj ekzotike.

Në foton e fundit që ajo ka publikuar në Instagram tregohet me një kostum banjoje të bardhë ku duken shumë detaje, një ndër këto edhe gjoksi joshës i këngëtares.Nora Istrefi joshese

Më Shumë

Arrestohet një person në Suharekë për dhunimin e një të miture

Policia e Kosovës ka arrestuar një person në Suharekë për dhunimin e një të miture në nëntor të vitit të kaluar. Siç ka njoftuar Policia...

24 vjet nga masakra në fshatrat e Rahovecit

24 vite më parë, forcat paramilitare serbe kryen krim të tmerrshëm në disa prej fshatrave të Rahovecit. Në fshatrat Fortesë, Brestoc dhe Celinë u masakruan...

Lajmet e Fundit