30.8 C
Prizren
E hënë, 17 Qershor, 2024

Nora revoltohet me kritikët: Çfarë ka më shumë Beyonce se unë?

Nora14-16aFustani i Norës apo Beyonces po bën xhiron e botës dhe pas kritikave, vjen edhe reagimi i këngëtares e cila shquhet për shije të holla.

E revoltuar për komentet negative dhe se këtë fustan e ka veshur dhe më parë Afërdita Dreshaj, Nora i është “vërsulur” të gjithëve me anë të një postimi në Instagram.

“Për ju që e njihni vetëm Beyonce. Çka dalloj unë këtu? Këto trija nuk e kanë kopju njëra tjetrën, thjesht e kanë ndjekur trendin …unë e katërta …gabimi vetëm që e kom emrin Nora edhe jam kosovare …kurrë me pranu faktin që jemi të barabartë, ose në hap me kohën, gjith me negativizëm e përulësi”, shkruan ajo.Beyonce-JLo-RitaOraNora14-16

Më Shumë

Projekti i bashkëfinancuar i mbjelljes së boronicës në Prizren: 2.4 hektarë të mbjella me sukses

Projekti i bashkëfinancuar nga Drejtoria e Bujqësisë dhe Zhvillimit Rural për mbjelljen e boronicës po vazhdon me sukses në territorin e Komunës së Prizrenit....

Totaj pranon studimin e projektit të teleferikut për në Kalanë e Prizrenit

Kryetari i Prizrenit, Shaqir Totaj, tha se sot se ka pranuar studimin e fizibilitetit dhe studimin gjeoteknik për ndërtimin e strukturës dhe teleferikut për...

Lajmet e Fundit