1.8 C
Prizren
E enjte, 7 Dhjetor, 2023

Nusja që mori 58 mijë euro për martesë tregon se çfarë i punojnë axhallarët

U bë virale martesa e vajzës së dëshmorit Besim Tiku, Ilirjana, pasi në ditën më të lumtur të jetës së saj, mori dhuratë nga axhallarët e saj plot 58 mijë euro.

Ilirjana tha se është e lidhur emocionalisht shumë me axhallarët e saj, për shkak se ka qenë vetëm tre muaj kur i vdiq babai.

Por gjatë intervistes Ilirjana tregoi se çfarë i punojne axhallarët qe i bën dhuratë 58 mijë euro për martesë.

Dy axhallarët jetojnë jashtë vendit, ndërsa një jeton në Kosovë, tha ajo.

Ajo ka treguar se të tre kanë lloje të ndryshme të profesionit, ka treguar Ilirjana në një interviste për emisionin e mëngjesit në T7, “#Gjesi”.

Më Shumë

Doli nga shtypi libri “Gazmend Zajmi – një jetë për Kosovën”

Në mënyrë analitike, hulumtuese e shkencore është përfshirë e tërë veprimtaria dhe kontributi i intelektualit të përmasave botërore akademik Prof. Dr. Gazmend Zajmit”, shkruhen...

Gaza “vendi më i rrezikshëm në botë për të qenë fëmijë”, thotë UNICEF

Catherine Russell, drejtore ekzekutive e Fondit të Kombeve të Bashkuara për Fëmijët, ka paralajmëruar se Gaza është përsëri “vendi më i rrezikshëm në botë...

Lajmet e Fundit