14.8 C
Prizren
E enjte, 1 Qershor, 2023

Organizoi aheng familjar në Prizren – shoqërohet në polici

Një qytetar nga Prizreni është shoqëruar në stacion policor për shkak se dyshohet se kishte organizuar një aheng familjar duke vepruar në kundërshtim me vendimet e Qeverisë së RKS-së dhe rekomandimeve të IKSHP-së lidhur me virusin Covid-19, raporton PrizrenPress.

Sipas njoftimit të policisë në raportin 24 orësh, në konsultim me prokurorin ndaj të dyshuarit është inicuar lënda e rastit e cila procedohet në procedurë të rregullt.

Ngjarja ka ndodhur të enjten rreth orës 15:30./PrizrenPress.com/

Më Shumë

Arrestohet një grua në Prizren, dyshohet për sulm fizik kundër vjehrrës

Një grua dyshohet se ka sulmuar fizikisht vjehrrën e saj. Rasti ka ndodhur në fshatin Lubinje e Poshtme. Burimet e Gazetës Sinjali kanë bërë me dije...

Arteta mohon zërat për largimin e Xhakës

Ndonëse ishte çështje e kryer që Granit Xhaka e luajti ndeshjen e fundit dje me fanellën e Arsenal-it, këtë gjë nuk e ka konfirmuar...

Moti sot me diell

Lajmet e Fundit