19.8 C
Prizren
E martë, 21 Maj, 2024

Pas sulmit fizik, Arbenita e Fero shfaqen sërish bashkë në publik!

Disa javë më parë, Arbenita Ismajli ka denoncuar në polici burrin e saj, reperin Fero, për sulm fizik dhe psikologjik.

Artisti u arrestua dhe qëndroi 1 muaj në paraburgim, madje çështja u bë aq serioze sa modelja angazhoi edhe avokatin e saj.

Sipas Arianit Kocit, çifti që ka një vajzë kishin pasur probleme edhe në të kaluarën, megjithatë sulmi i fundit fizik ishte vulë.

Megjithatë, duket se të gjitha i mori “lumi” pasi ata janë ribashkuar.

Pasi Fero u lirua nga burgu, me sa duket ata janë takuar dhe kanë zgjidhur problemet mes tyre, ndonëse Arbenita vazhdimisht shkruante se beson në drejtësi.

Ata janë kapur sërish bashkë në Gjilan madje Prive .al ua sjell ekskluzivisht edhe pamjet.

Më Shumë

Vazhdojnë punimet në oborrin e SHMU “Gani Saramati” në Prizren

Komuna e Prizrenit ka njoftuar se po vazhdojnë punimet në oborrin e SHMU "Gani Saramati" në Prizren. Gjatë këtyre punimeve, janë ndërtuar parkingje të reja,...

SBASHK-u mësimdhënësve: Mos nënshkruani ndryshimet e Kontratës së punës

Sindikata e Bashkuar e Arsimit, Shkencës dhe Kulturës e Republikës së Kosovës (SBASHK), thotë se kohëve të fundit po qarkullon një version i ri...

Lajmet e Fundit