21.8 C
Prizren
E diel, 26 Maj, 2024

Pensionohet gjyqtarja Myfera Hoxha

Është pensionuar gjyqtarja Myfera Hoxha.

Ajo është nderuar për punën që e ka bërë në drejtësi .

“Pas një përvoje pune, prej mbi 23 vitesh në gjyqësor, prej tyre 11 vite në Gjykatën e Prizrenit, Myfera Hoxha ka arritur moshën e pensionimit”, njofton Gjykata e Prizrenit.

Kryetarja e Gjykatës Themelore në Prizren, Shpresa Emra, ka ndarë mirënjohje për gjyqtaren në shenjë falënderimi dhe respekti për punën dhe përkushtimin e dëshmuar ndër vite, për sistemin gjyqësor.


Reklamë

RENELUAL TAHIRI prezenton tipet e banesave në kompleksin “Green Avenue” Blloku B !
Për më shumë informata na vizitoni në pikën tonë të shitjes përballë ‘Premium Park Hotel”.
Si dhe mund të na kontaktoni:
+383 44 128 112 ; +383 49 613 613
Kliko videon 
RENELUAL TAHIRI

Më Shumë

“Prizren Fest” anëtare e European Festivals Association

Festivali Ndërkombëtar i Teatrit “Prizren Fest” zyrtarisht është bërë anëtare e European Festivals Association (EFA), shkruan KultPlus. “Jemi të emocionuar dhe krenarë për këtë mundësi...

“Lionel Messi ka prejardhje arbëreshe” – historiani befason me deklaratat e tij

Historiani Naim Flamuri ditëve të fundit ka marr vemendjen e publikut me deklaratat e tij për heroin kombëtar Gjergj Kastriotin- Skënderbeu. Ai mes tjerash ka...

Lajmet e Fundit