15.8 C
Prizren
E enjte, 29 Shtator, 2022

Për 4 minuta, mbi 20 shkelje në autostradën Malishevë-Prizren

Shkeljet e trafikut po vazhdojnë të jenë në rrugët e Kosovës.

Indeksonline ka siguruar pamjet në autostradën Malishevë-Prizren.

Për 4 minuta, janë bërë mbi 20 shkelje.

Më poshtë, pamjet:

VIDEO, KLIKO

 

 

 

 

Më Shumë

Rahovec: Një burrë sulmohet nga disa persona, bëhet për spital

Një person është sulmuar fizikisht të shtunën në Rahovec nga disa persona.   Viktima është në gjendje të rëndë dhe gjendet në spitalin rajonal të Gjakovës. Vëllai...

Azemi nga sektori privat: Qeveria na mashtroi, përgatitjet për grevë kanë filluar

Pas Sindikatës së Bashkuar të Arsimit të Kosovës, greva e radhës e organizuar në Kosovë do të jetë nga Sindikata e Sektorit Privat. Këtë...

Lajmet e Fundit