0.8 C
Prizren
E diel, 29 Janar, 2023

Pesë të lënduar në një aksident trafiku në Prizren

Një aksident trafiku ka ndodhur dje në rrugën “Ismajl Kryeziu” në Prizren, ku janë lënduar pesë persona.

Policia bën të ditur se në aksident janë përfshirë dy automjete.

“Ka ndodhë një aksident trafiku me lëndime ku të përfshirë kanë qenë dy automjete te udhëtarëve me targa vendore dhe me drejtues meshkuj kosovar. Si pasojë e aksidentit, lëndime kanë pësuar njëri vozitës dhe katër pasagjerët te cilët pas marrjes së ndihmës mjekësore janë liruar për në shtëpi”, thuhet në raportin e policisë./PrizrenPress.com

Më Shumë

Kërcënohet kryetari i Prizrenit, Shaqir Totaj

Kryetari i Komunës së Prizrenit, Shaqir Totaj është kërcënuar. Lajmin e ka konfirmuar zëdhënësi i policisë së Prizrenit, toger Shaqir Bytyqi. Sipas tij, Totaj ka marrë...

Rita Ora publikon ‘trailerin’ e klipit të ri, shfaqet si nuse dhe me një sërë figurash publike në krah

Këngëtarja shqiptare me famë ndërkombëtare, Rita Ora, po bëhet gati për rikthimin e madh. Ajo ka paralajmëruar se më 27 janar do të publikojë këngën...

Lajmet e Fundit