6.8 C
Prizren
E hënë, 5 Dhjetor, 2022

Pesë viktima dhe 411 raste të reja me COVID-19 në vend

Ministria e Shëndetësisë njofton se gjatë 24 orëve të fundit pesë pacientë me COVID-19 kanë humbur jetën.

Gjatë këtyre orëve janë regjistruar edhe 411 raste të reja teksa janë shëruar 2,582.

Numri i rasteve aktive me COVID-19 në vend mbetet 6,509 raste.

Më Shumë

Nis asfaltimi i dy rrugëve në Prizren

Ka filluar asfaltimi i rrugëve “Trepetic-Petrovë” dhe “Serbicë-Smaq” në Komunën e Prizrenit. Fllimin e punimeve nga afër e kanë parë kryetari i Prizrenit, Shaqir...

14 ndjesitë që përjeton trupi kur bën seks

Po, përpos kënaqësisë, janë edhe 14 ndjesi të tjera! 1. Të shtohen rrahjet e zemrës. 2. Të shpeshtohet frymëmarrja. 3. Skuqesh në zona specifike, zakonisht në shpinë...

Lajmet e Fundit