24.8 C
Prizren
E martë, 30 Maj, 2023

Princ William dhe Harry nuk janë fëmijët e vetëm të Princeshë Dianës? Revista e njohur zbulon sekretin tronditës

Revista e njohur “The Globe”, i ka shokuar të gjjithë me lajmin që ka publikuar në faqe të parë se Princ William nuk është fëmija i parë i Princesësh Diana, por ai ka dhe një motër secrete, e cila sot është 40 vjeçe.

Image

Ajo quhet Sarah dhe jeton në një qytezë të vogël në Neë England në fshehtësi. Por pyetja që po i mundon të gjithë është si ajo është 40 vjeç  pra më e madhe se Ëilliam kur ky i fundit ka lindur vetëm 11 muaj mbas martesës të së ndjerës me Charles?

Sipas The Globe, rreth më shumë se tre dekada më parë janë marrë nga Diana qelizat vezë të cilat u fertilizuan me spermatozoidet e Charles, i cili më vonë sigurisht kërkoi shkatërrimin e tyre. Doktori që ndoqi këtë proçedurë vodhi në mënyrë sekrete një nga vezët e pllenuara dhe ia dhuroi gruas së tij duke e kthyer kështu në nënën surrogate të vajzës së çiftit mbretëror. Vajza ka lindur në Tetor 1981, tetë muaj para lindjes së Ëilliam në 21 Qershor 1982.

Image

Por nuk mbaron me kaq. Sarah-s i është mbajtur gjithmonë e fshehtë prejardhja e saj e vërtetë, derisa në moshën 20 vjeçare, mbasi prindërit e saj humbën jetën në një aksident automobilistik, ajo gjeti një ditar të tyrin që i zbuloi të gjithë të vërtetën. Ajo ka thënë se është përpjekur të gjejë mamanë e saj të vërtetë deria dy vite më parë në sekretarinë telefonike i erdhi një mesazh kërcënues.

E terrorizuar nga fakti se mund të ishte në rrezik dhe nga siguria që vdekja e Lady Diana-s nuk ka qënë rezultat i një aksidenti por i një vrasjeje, ajo emigroi drejt Amerikës dhe thuhet se tani jeton me një identitet fals.

 

Më Shumë

Ish-drejtoresha e Suharekës e akuzuar për korrupsion, thotë se objekti pa leje është rrënuar në tërësi

Ish-drejtoresha e Drejtorisë së Inspekcionit në Suharekë, Jehona Rrafshi- Lumi, e akuzuar për korrupsion, duke vazhduar dhënien e mbrojtjes, në seancën e së hënës...

Himnet në ankand

Enver Sulaj Mbyllur në sirtar qelqi hëna tallet me shpirtra mëkatarësh fshehur në kështjella të harruara. Secili mëkon mëkatet U thur himne tinëz perëndive. Është sakrilegj të prekësh me dorë Librin...

Lajmet e Fundit