8.8 C
Prizren
E diel, 14 Prill, 2024

Prizren: Biçiklisti bie në një kanal

Një person është lënduar në Prizren.

Biçiklisti kishte rënë në një kanal-vend punim të një kompanie e cila ishte duke i kryer disa punime në rrugë.

Ngjarja raportohet se ka ndodhur ditën e djeshme.

I lënduari është dërguar në Spitalin e Prizrenit, për të pranuar tretman mjekësor.

Dje u raportua se bëhet fjalë për një të moshuar.

ASGJËSIM, DËMTIM OSE HEQJE E PAJISJEVE MBROJTËSE

Rr. Fehmi Lladrovci, Prizren 20.09.2022 – 09:48. Çiklisti mashkull kosovar ka pranuar tretman mjekësor në Spitalin e Prizrenit, pasi që i njëjti gjersa ishte duke drejtuar biçikletën kishte rënë në një kanal-vend punim të një kompanie e cila ishte duke i kryer disa punime në rrugë. Njësit përkatës kanë dalë në vendin e ngjarjes dhe me vendim të prokurorit rasti shkon në procedurë të rregullt.

Më Shumë

Moti sot me diell, temperaturat deri në 26 gradë Celsius

Sot në Kosovë parashihet të mbajë mot me diell dhe vranësira të pjesshme gjatë ditës.   Vonë pasdite mund të ketë reshje të izoluara në verilindje...

25 vjet nga Beteja e Koshares, Haradinaj: Thyerja e kufirit Kosovë – Shqipëri ishte ditë gëzimi për të gjithë shqiptarët

Kryetari i Aleancës për Ardhmërinë e Kosovës (AAK), Ramush Haradinaj, ka marrë pjesë në manifestimin qendror “Beteja e Koshares”. Ai ka thënë se fitorja në...

Lajmet e Fundit