8.8 C
Prizren
E shtunë, 26 Nëntor, 2022

Prizren: Hyjnë më forcë në mishtore, vjedhin arkën dhe sasi të madhe mishi

Në orët e hershme të mëngjesit, raportohet se në një lokal mishtore – pronë e ankueses femër, me forcë kanë depërtuar persona të panjohur të cilët kanë vjedhur sasi të madhe të mishit dhe arkën.

Policia njofton se nuk raportohet vlera e saktë e mallit dhe e parave të vjedhura, dhe se rasti vazhdon në procedurë hetimore.

Më Shumë

Jo vetëm shi, bie dëbora e parë në Shqipëri (foto)

Teksa orëve të fundit reshjet e shiut kanë qenë intensive duke shkaktuar probleme dhe përmbytje në një pjesë të mirë të vendit, mëngjesin e...

Djali rrah prindërit në Prizren

Një person është arrestuar në Prizren pasi ka shkaktuar dhunë fizike ndaj nënës dhe babait të tij. Policia njofton përmes raportit 24 orësh se viktimave...

Lajmet e Fundit