9.8 C
Prizren
E premte, 1 Dhjetor, 2023

Prizren/ Ia dëmtuan zyren dhe ia lanë një mbishkrim

Persona të panjohur kanë dëmtuar një zyre dhe e kanë lënë një mbishkrim .
Rasti ka ndodhur në Prizren.

Prizren / 18-19.11.2023 – 15:00-07:00. Ankuesi mashkull kosovar ka njoftuar se person/a të dyshuar kanë kryer veprën e lartcekur duke dëmtuar një zyre dhe duke lënë një mbishkrim. Lidhur me rastin janë ndërmarrë veprimet policore për procedura të mëtejme hetimore.”

“Eli –Edona”, mobilieria me oferta më të mira në Prizren

Më Shumë

Moti sot: Me reshje bore e shiu

Instituti Hidrometeorologjik i Kosovës ka bërë të ditur se gjatë ditës parashihet të mbajë mot kryesisht i vranët dhe me reshje shiu dhe bore. Sipas...

Konkurs/ 20 asistentë për nxënësit me nevoja të veçanta në shkollat e Prizrenit

Drejtoria e Arsimit në Prizren ka shpallur konkurs për 20 asistentë për nxënësit me nevoja të veçanta në shkolla. Konkursi është hapur sot (25.11.2013-11.12.2013) Linku i...

Lajmet e Fundit