12.8 C
Prizren
E premte, 1 Mars, 2024

Prizren, sulmohet dhe i vidhet kuleta

Një person ka raportuar në Polici se gjatë ditës së djeshme në Prizren, është sulmuar nga dy persona të panjohur, të cilët duke përdorur forcë fizike i kanë vjedhur kuletën në të cilën kishte para dhe dokumente personale.

Asociation “Loyola–Gymnasium” shpall konkurs për regjistrimin e nxënësve për vitin shkollor 2022- 2023

Sipas njoftimit të Policisë, viktima ka pësuar lëndime trupore dhe ka marrë tretman mjekësor, ndërsa rasti është duke u hetuar.Ngjarja ka ndodhur dje në rrugën ‘William Woker’ rreth orës 10:30 në Prizren.

Barnatorja bimore ”Bio Drini” po zgjerohet, hap pikën e re në lagjen “Bazhdarhane” të Prizrenit

Më Shumë

Liria përforcohet me nigerianin Ekpai

Liria ka transferuar futbollistin nigerian, Ubong Ekpai. Për përforcimin ka njoftuar vetë skuadra prizrenase.     https://prizrenpress.com/eli-edona-mobilieria-me-oferta-me-te-mira-ne-prizren/ "Puna për qëllimet tona është duke vazhduar intensivisht dhe me këtë...

Vdes ish-kryetari i Rahovecit

Ka vdekur ish kryetari i komunës së Rahovecit, Qazim Qeska. Këtë e ka bërë të ditur kryetari aktual i Rahovecit, Smajl Latifi. Ai ka thënë...

Lajmet e Fundit