2.8 C
Prizren
E enjte, 7 Dhjetor, 2023

Barnatorja bimore ”Bio Drini” po zgjerohet, hap pikën e re në lagjen “Bazhdarhane” të Prizrenit

Barnatorja bimore” Bio Drini” ka hapur pikën e re në lagjen “Bazhdarhane” në Prizren.

Kjo barnatore mban një numër të madh të produkteve natyrale.

“Kemi produkte të ndryshme natyrale. Çaji, mjaltë, vajra dhe shumë produkte të tjera natyrale”, tregon pronari i barnatores, Arben Drini.

Nuk ka asnjë përshkrim të disponueshëm

Drini me këtë veprimtari merret që 11 vite.

Pika e parë e barnatores bimore “Bio Drini” gjendet afër shkollës fillore “Mustafa Bakiu”, kurse pika e dytë në lagjen “Bazhdarhane” në Prizren.

Mjalte per problemet me lukthin - Helicobacter Pylori Online - iBuy.al

Pronari i këtyre dy barnatoreve bimore, Arben Drini, garanton klientët për cilësinë e produkteve.

Numri kontaktues: 044917161.

Artikulli i sponsorizuar

Nuk ka asnjë përshkrim të disponueshëm

Nuk ka asnjë përshkrim të disponueshëm

Nuk ka asnjë përshkrim të disponueshëm

Më Shumë

Kuvendi sot mban seancë plenare, në rend dite janë pyetjet parlamentare

Kuvendi i Kosovës sot do të mbajë seancë të re plenare. Në rend të ditës në këtë seancë janë pyetjet parlamentare të deputetëve për kabinetin...

Zbathur shëtitët nëpër buzët tua

Poezi nga Visar Zhiti Zbathur, Vetëm zbathur Shëtitet nëpër buzët tua. Këmbët mu mbushën Me petale të kuqe puthjesh Që më bien gjatë ecjes. Dhe kështu u krijuan yjet Në qiellin tonë...

Me sytë nga shorti

Lajmet e Fundit