25.8 C
Prizren
E hënë, 24 Qershor, 2024

Promo e videos së re, Bleona me skena nudo (Video)

Bleona14-28Bleona Qerreti ka postuar promon e këngës së saj më të re “F…ck You I’m Famous”, në të cilën nuk mungojnë skenat ‘hot’.

Këngëtarja Bleona Qerreti pritet shumë shpejt të del në skenë më këngën e saj të re “Fuck You I’m Famous”, një këngë në gjuhën angleze.

Ajo ka paraqitur një promo të kësaj video që më siguri pritet që të dal gjatë muajve të nxehtë të verës.

Në këtë video të Bleonës nuk mungojnë as skenat nudo të këngëtares, përderisa ajo nuk ka harruar edhe ballinat e disa revistave në të cilat ajo ka dhënë intervista.

Më Shumë

KFOR-i bën intervenim të përkohshëm në Urën e Fshajtë

Prej disa muajsh gjendja e Urës së Fshajtë, kishte paraqitur rrezik për shoferët dhe kalimtarët që e frekuentonin këtë pjesë, për shkak se mbrojtëset...

Fillon ndërtimi i objektit të ri të Gjykatës Themelore në Prizren

Sot ka filluar faza e parë e ndërtimit të objektit të ri për Gjykatën Themelore në Prizren, e vendosur në rrugën “Tahir Sinani”, pranë...

Lajmet e Fundit