18.8 C
Prizren
E hënë, 20 Mars, 2023

“Pse të mos i tregoj bukuritë e trupit tim?!”

zanfinaZanfina Ismaili sapo ka publikuar këngën e saj më të re me titull “Every Night”.

Në videoklipin e këngës, ajo shfaqet “e nxehtë” dhe, siç sqaron për “RTV21”, ka vendosur të zhvishet si kurrë më parë.

“Pse të mos i tregoj bukuritë e trupit tim?!” – shprehet këngëtarja.

Zanfina rrëfen edhe se është vetëm, pasi lidhja e saj e dashurisë mori fund gjatë pranverës së këtij viti.

Më Shumë

Aksion kundër parave false/ Krimet Ekonomike zbarkojnë në qytetin e Prizrenit

Krimet Ekonomike të Policisë së Kosovës kanë zbarkuar në qytetin e Prizrenit. Sinjali mëson se policia po zhvillon aksion kundër parave false, teksa po bastisen...

Aksident në Suharekë, katër të lenduar

Katër persona janë lënduar në një aksident trafiku në Suharekë. Katër persona  janë lënduar. Raporti i policisë Rr. Bigada 123, Suharekë 18.03.2023 – 11:20. Ka ndodhë një aksident...

Lajmet e Fundit