18.8 C
Prizren
E diel, 14 Korrik, 2024

Pushime me Caran dhe Selenan

cara-selenaCara Delevingne ishte e ftuara speciale në ditëlindjen e 22-të të Selena Gomez. Këngëtarja dhe modelja e njohur jo vetëm për parakalimet në pasarelë, por edhe për jetën e saj personale u fotografuan në të njëjtin jaht në brigjet franceze.

Atyre iu ishte bashkuar edhe biznesmeni italian, Tommy Chiara me të cilin përflitet se Selena ka nisur një romancë të re duke hedhur pas krahëve atë me Justin Bieber.

Në fotot e shkrepura Cara dhe Selena shihen teksa heqin kripën pas një zhytjeje në det, ndërsa Tommy kujdeset që t’u sigurojë peshqirin.

Më Shumë

Ballkani nis sot aventurën e re në LK, sfidon UE Santa Coloma

Kampioni i Kosovës, FC Ballkani sot nis aventurën e re në Ligën e Kampionëve. Skuadra më e suksesshme kosovare në arenën ndërkombëtare do të përballet...

Ish-kryetari i Malishevës Ragip Begaj dhe ish-ministri Bajram Hasani dënohen me nga dy vite e gjysmë burgim

Gjykata e Prishtinës e ka shpallur fajtor ish-kryetarin e Malishevës, Ragip Begajn, dhe e ka dënuar me burgim prej 2 vite e gjysmë. Begaj është...

Lajmet e Fundit