17.8 C
Prizren
E shtunë, 15 Qershor, 2024

Miranda “parakalon” në rrugët e Nju Jorkut

Miranda KerrPrej vitesh është në listën e modeleve më të kërkuara dhe më të paguara nga agjencitë e modës dhe jo më kot.

Miranda Kerr tregoi që është mahnitëse jo vetëm nëpër sfilatat e modës, por edhe në rrugë. 31-vjeçarja u fotografua në rrugët e Nju Jorkut veshur me një kanatjere të shkurtër që i mbulonte pjesën e gjoksit dhe i lejonte të nxirrte në pah pjesët e tjera të bustit, kombinuar me një pantallona të errta, ndërsa në dorë mbante një çantë të zezë.

Në intervistën e fundit dhënë për revistën “Body & Soul” modelja australiane rrëfeu sekretet e formës së saj. Ajo tha se joga, çajrat e shumtë dhe frutat jeshile dhe proteinat e ndihmojnë që të ruajë një trup perfekt.

Në fillim të këtij viti, pas ndarjes “miqësore” nga Orlando Bloom me të cilin ka djalin 3-vjeçar Flynn, Kerr u përfol për një lidhje me miliarderin australian James Packer. Ky i fundit u fotografua gjithashtu në dalje të një hoteli në Nju Jork, por i shoqëruar nga një brune misterioze.

Më Shumë

Clark: Serbia s’do paqe, Kosova s’dëshiron pavarësi të nënshtruar

Gjenerali i pensionuar amerikan, Wesley Clark, i cili ka udhëhequr fushatën ajrore të NATO-së kundër caqeve ushtarake serbe më 1999, ka deklaruar se “Serbia...

Në Prizren mbahet `Dita e Hapur`, në Parkun e Inovacionit dhe Trajnimeve

Parku i Inovacionit dhe Trajnimeve së bashku me Agjencinë Gjermane për Bashkëpunim Ndërkombëtar (GIZ) për të gjithë qytetarët, bizneset dhe profesionistët organizon sot Ditën...

Lajmet e Fundit