9.8 C
Prizren
E enjte, 18 Prill, 2024

E dashura seksi e Rafael Nadal

nadalAta kanë tetë vjet së bashku.

E megjithatë, duke si dy të sapodashuruar.

Është fjala për tenistin e njohur Rafael Nadal dhe të dashurën e tij Xisca Perello.

Ata janë fotografuar duke shkëmbyer puthje dhe përqafime të ëmbla në një jaht në Ibiza.

Më Shumë

Divorci Besi-Xhensila? Habit avokati: Ata po ndahen për pasuritë e Ilir Metës, kanë vila e prona miliona euro

Avokat Idajet Beqiri teksa ka komentuar ndryshimin e stilit të jetesës së kreut të Partisë së Lirisë, Ilir Meta, ka theksuar se edhe aktori...

Zyrtare: Roma konfirmon se De Rossi do të vazhdojë si trajner në 2024-25

Dan dhe Ryan Friedkin njoftojnë se Daniele de Rossi do të qëndrojë në krye të Roma-s në sezonin 2024-25. Pronarët e Roma-s, Dan dhe Ryan...

Lajmet e Fundit