25.8 C
Prizren
E hënë, 24 Qershor, 2024

Pushimet e nxehta të Iggy Azalea

Iggy AzaleaIggy Azalea është duke kaluar një periudhë të suksesshme në karrierën e saj.

Këngëtarja ndodhet në krye të klasifikimeve në SHBA.

Ajo ndodhet në vendin e parë dhe të dytë të US Billboard Hot 100 charts, diçka që e kanë arritur vetëm legjendarët e Beatles.

Dhe, për ta festuar këtë, së bashku me 24-vjetorin, ajo ka marrë një jaht bashkë me të dashurin e vet, basketbollistin e La Lakers, Nick Young.

Iggy ndërkohë, ka ndarë disa foto të nxehta me fansat e vet, ndërsa është duke shijuar pushimet me të dashurin e saj.

Më Shumë

Me vetëfinancim, banorët e fshatit Landovicë rregullojnë lumin

Banorët e fshatit Landovicë me vetfinancim kanë rregulluar lumin e fshatit. Ata përkujdesen çdo ditë për mirëmbajtjen e tij. Madje rruga pranë lumit është...

“Bashkimi Reisen” organizon udhëtime turistike çdo natë: Prizren – Ulqin dhe Ulqin – Prizren

Ofertë për udhëtim turistik me "Bashkimi Reisen" Prizren - Ulqin: 23:30 Ulqin - Prizren: 18:00 Bileta kthyse: 20 Euro Kontakt: 044 101 502 044 679 032 ...

Lajmet e Fundit