18.8 C
Prizren
E hënë, 20 Mars, 2023

“Qumili” njofton pensionimin në 50 vjetorin e veprimtarisë së tij

Aktori i njohur kosovar Sevdai Radogoshi, ‘Qumili’, feston ditëlindjen.

Ai mbushi 65 vite jetë duke hyrë në një kapitull të ri të jetës, pensionimin.

Mirëpo, me anë të një fotografie ai tregoi se pikërisht sot feston edhe 50 vjetorin e veprimtarisë.

“Sot i mbusha 65 vjet, sot festoj 50 vjetorin e veprimtarisë, sot dal ne Pension ….”, shkroi artisti.

Më Shumë

Rahovec, burri dhe vjehrra ushtrojnë dhunë fizike ndaj gruas

Policia e Kosovës ka njoftuar se të mëkurën në Rahovec, është raportuar nga një grua kosovare se bashkëshorti dhe vjehrra kanë ushtruar dhunë ndaj...

Paraguaiani pesë vjeçar kollitej pa ndërprerë – zbulohet se në mushkëri kishte një objekt metalik

Një djalë të ri iu hoq një sustë metalike nga mushkëritë e tij, të cilën e kishte në trup gjatë tre muajve të fundit. Paraguaiani...

Lajmet e Fundit