8.8 C
Prizren
E premte, 19 Prill, 2024

“Qumili” njofton pensionimin në 50 vjetorin e veprimtarisë së tij

Aktori i njohur kosovar Sevdai Radogoshi, ‘Qumili’, feston ditëlindjen.

Ai mbushi 65 vite jetë duke hyrë në një kapitull të ri të jetës, pensionimin.

Mirëpo, me anë të një fotografie ai tregoi se pikërisht sot feston edhe 50 vjetorin e veprimtarisë.

“Sot i mbusha 65 vjet, sot festoj 50 vjetorin e veprimtarisë, sot dal ne Pension ….”, shkroi artisti.

Më Shumë

Zyrtare: Roma konfirmon se De Rossi do të vazhdojë si trajner në 2024-25

Dan dhe Ryan Friedkin njoftojnë se Daniele de Rossi do të qëndrojë në krye të Roma-s në sezonin 2024-25. Pronarët e Roma-s, Dan dhe Ryan...

Malishevë: Arrestohet një person për sulm seksual

Një person është arrestuar nga policia në Malishevë. Ai dyshohet se e ka sulmuar seksualisht një femër. Rasti është raportuar të mërkuren, më 17 prill rreth...

Lajmet e Fundit