1.8 C
Prizren
E enjte, 23 Mars, 2023

Rahovec: I hyjnë në lokal, i vjedhin pushkë gjuetie, pistoleta e para

Të dielën në Rahovec një person ka raportuar në polici se persona të panjohur kanë hyrë në lokalin e tij dhe kanë vjedhur pushkë gjuetie

Rasti ka ndodhur mesnatën e së dielës në Rahovec, ku ankuesi ka informuar se të dyshuarit kanë depërtuar me forcë në lokalin e tij dhe kanë vjedhur katërmbëdhjetë pushkë gjuetie, njëzetepesë pistoleta dhe rreth 800 euro para të gatshme.

Policia në raportin 24 orësh bën të ditur se rasti është duke u hetuar, ndërkaq nuk raportohet për të arrestuar.

Më Shumë

Brozovic edhe më larg Inter-it, gati të përfitojë Barcelona

Marcelo Brozovic nuk është më një figurë qendrore te Inter-i dhe një largim në verë është jashtëzakonisht i mundshëm pasi Barcelona e ka nën...

Takimi Kurti-Vuçiq, shefi i NATO-s: Pres konstruktivitet dhe përparim në dialog

Sekretari i NATO-s, Jens Stoltenberg ka thënë sot se pret konstruktivitet nga kryeministri i Kosovës, Albin Kurti dhe presidenti i Serbisë, Aleksandar Vuçiq nga...

Lajmet e Fundit