-0.2 C
Prizren
E mërkurë, 29 Mars, 2023

Reagojnë për ulëset Osmani dhe Ymeri

Kuvendi14-17Deputetja e LDK-së, Vjosa Osmani dhe ai i Lëvizjes Vetëvendosje!, Visar Ymeri kanë reaguar ndaj shkeljes së rregullores, pasi grupi parlamentar i PDK-së është ulur në pjesën qendrore të Kuvendit në kundërshtim me vendimin e Kryesisë së Kuvendit.

Drejtuesja e seancës, Flora Brovina, u ka thënë se nuk ka debat.

Më Shumë

Abrashi: Prizreni do të përfitojë 6.315.000 euro nga marrëveshja “Efiçienca e energjisë në ndërtesa publike në Prizren”

Deputeti i Kuvendit të Republikës së Kosovës , Artan Abrashi, tregon se  nga marrëveshja "Efiçienca e energjisë në ndërtesa publike në Prizren", 6.315.000 euro,...

Deontay Wilder ofrohet të zëvendësojë Fury-n në përballjen me Usyk

Deontay Wilder është gati të ndërhyjë dhe të luftojë me Oleksandr Usyk pasi bisedimet me Tyson Fury dështuan. Pala e Usyk pretendoi se ata u...

Lajmet e Fundit