15.8 C
Prizren
E martë, 21 Maj, 2024

Ribashkohet bendi “Destiny’s Child”

“Destiny's Child”Një ribashkim i bendit “Destiny’s Child”, ku paraqitet edhe Solange, është përfshirë në këngën e re të Michelle Williams, “Say Yes”.

Beyonce dhe Kelly Rowland kanë incizuar skena për videon e re të Williams këtë javë.

Kënga e Williams është përshkruar si një këngë shumë inspiruese.

Incizimet e klipit janë kryer në Maplewood, New Jersey më 20 maj.

Një grup i madh i fansave u mblodhën në vendin ku po xhirohej klipi, duke shkrepur fotografi e video për t’i shpërndarë ato më pas në rrjetet sociale.

Ribashkimi i fundit i “Destiny’s Child” ka qenë ai i vitit 2013 për një përformancë të shkëlqyer në Super Bowl XLVII.

Më Shumë

Shtyhet afati i procesit të regjistrimit të popullsisë

Qeveria e Kosovës ka njoftuar se është shtyrë afati i procesit të Regjistrimit të Popullsisë deri më datën 24 maj.   Sipas komunikatës  së qeverisë, ky...

E rrahën një person dhe e futën me forcë në veturë, arrestohen katër burra në Prizren

Katër burra janë arrestuar në Prizren pasi që të njëjtit pas një zënke e kanë sulmuar fizikisht një person. Sipas policisë, të dyshuarit e kanë...

Lajmet e Fundit