22.8 C
Prizren
E martë, 16 Korrik, 2024

Roni Gashi vazhdon me Lirinë edhe për sezonin e ardhshëm

KF Liria ka bërë të ditur se Roni Gashi do të vazhdojë kontratën edhe për sezonin 2024-2025.

Gashi ka treguar vazhdimisht profesionalizëm dhe përkushtim në fushë, duke qenë një shembull i shkëlqyer për bashkëlojtarët e tij, çka ka bindur klubin për vazhdimin e kontratës edhe për sezonin e ardhshëm.

“Pas paraqitjeve solide dhe kontributit të tij gjatë sezonit të kaluar, ne jemi të bindur se Roni do të vazhdojë të jetë një forcë e rëndësishme në ekipin tonë.

Gashi ka treguar vazhdimisht profesionalizëm dhe përkushtim në fushë, duke qenë një shembull i shkëlqyer për bashkëlojtarët e tij, çka ka bindur klubin për vazhdimin e kontratës edhe për sezonin e ardhshëm.

Vigjilent në vijën e fundit të mbrojtjes dhe me një sy të mprehtë për pasime drejt sulmit për të shtyrë lojën përpara, janë ndër virtytet e Ronit që do të jenë me rëndësi vitale për ne”, thuhet në njoftim.

Marketing

“Bashkimi Reisen” organizon udhëtime turistike çdo natë: Prizren – Ulqin dhe Ulqin – Prizren

Lëshohet me qira lokali për biznesin tuaj në Prizren

“Edi Alumin” në Prizren shpall konkurs për mjeshtër të dyerve dhe dritareve të plastikës

“Eli –Edona”, mobilieria me oferta më të mira në Prizren

“Guraziu” në Prizren, me 20 vjet përvojë pune në vendosjen e dyerve, laminatit, parketit, kuzhinave dhe dhomave të fjetjes

“Adi-Plast” në Prizren, një emër i njohur në tregun e Kosovës dhe ndërkombëtar për vendosjen e dyerve dhe dritareve

Kompleksi ‘Newco Elan’ ofron banesa të ëndrrave tuaja në zemër të Prizrenit

Banesa në shitje nga Renelual Tahiri  

 

Më Shumë

Shërbimi i Kardiologjisë në Spitalin e Prizrenit forcon bashkëpunimin me Klinikën e Kardiologjisë së QKUK-së

Dr. Narqize Arënliu Hoxhaj, drejtoreshë ekzekutive, së bashku me drejtorin mjekësor, Dr. Hasan Arzuallxhiu dhe drejtorin e infermierisë, Bsc. Fevzi Xhemali, së premtes, në...

Prizren: Përfundon ndërtimi i fushës së futbollit në Shkollën e Mjekësisë ‘Luciano Motroni’

Komuna e Prizrenit ka njoftuar se ka përfunduar ndërtimi i fushës së futbollit në Shkollën e Mesme të Lartë të Mjekësisë "Luciano Motroni" në...

Lajmet e Fundit