5.8 C
Prizren
E shtunë, 26 Nëntor, 2022

Rrahje/ Bëhet për spital një person në Prizren

Në orët e hershme të mëngjesit të së dielës një burrë ka rrahur një tjetër kjo pasi ata dy ishin fjalosur mes vete.

Policia njoftoi se burri që u sulmua ka pranuar tretman mjekësor gjersa sulmuesi ka ikur dhe janë në kërkim të tij.

‘’Viktima mashkull kosovar ka raportuar se pas një konflikti verbal është sulmuar fizikisht nga i dyshuari mashkull kosovar me ç’rast ka pësuar lëndime trupore.

Viktima është dërguar për trajtim mjekësor, ndërsa i dyshuari gjendet në kërkim policor’’, raportoi policia.

Më Shumë

Projekti që bëri bashkë nxënësit e “Loyola-Gymnasium” në Prizren, me ata të Shkodrës dhe Tetovës

Projektit „Kids Love Nature“ - „Fëmijët e duan natyrën“, mbështetur nga organizata gjermane GIZ, ka bërë bashkë të premten në Prizren, nxënësit e “Loyola-Gymnasium”,...

Shkelet një këmbësor në Suharekë

Një këmbësor është shkelur me veturë në Suharekë. “Këmbësori mashkull kosovar ka kërkuar ndihmë mjekësore pasi që në vendkalim ishte goditur nga një veturë e...

Lajmet e Fundit