9.8 C
Prizren
E mërkurë, 7 Dhjetor, 2022

Rrahje masive në Prizren, përfshihet edhe një femër

Katër person janë përfshirë në një rrahje në Prizren.

Në mesin e tyre është edhe një femër.

“Janë arrestuar katër te dyshuar, tre meshkuj kosovarë dhe një femër kosovare, pasi që të njëjtit pas një mosmarrëveshje janë përleshur fizikisht në mes vete”, njofton Policia e Kosovës.

“Si pasojë e përleshjet njeri nga të dyshuarit ka pësuar lëndime trupore dhe dërgohet në Spitalin e Prizrenit për tretman mjekësor. Me vendim të prokurorit pas intervistimit të dyshuarit janë liruar në procedurë të rregullt”./PrizrenPress.com/

Më Shumë

Sokol Halili, i dyshuari për vrasjen e gruas shtatzënë ka vrarë veten

Ministri i Punëve të Brendshme, Xhelal Sveçla ka bërë të ditur se pas një pune intensive të të gjitha njësiteve të Policisë së Kosovës...

Alber Qovanaj nga Prizreni, vdes aksidentalisht në Çagllavicë të Prishtinës

Alber Qovanaj nga Prizreni ka humbur jetën në një aksident në Çagllavicë të Prishtinës. Familjarët e të ndjerit kanë bërë të ditur se nesër do t’i...

Moti për sot

Pjetër Bogdanit

Lajmet e Fundit