5.8 C
Prizren
E premte, 7 Tetor, 2022

Rrahje në Prizren, përdoren shkopat dhe thikat

Policia e Kosovës ka njoftuar se katër persona janë rrahur mes vete në Prizren.

Sipas policisë deri te rrahja ka ardhur pas një mosmarrëveshje në komunikacion.

Gjatë rrahjes janë përdorur mjete të forta (shkop dhe thikë).

Të lënduarit janë dërguar në Spital kanë marrë tretman të nevojshëm mjekësor dhe janë liruar nga spitali.

Me urdhër të prokurorit të gjithë të dyshuarit janë dërguar në mbajtje.

Më Shumë

Hoti: Të pezullohet përkohësisht akciza në naftë

Ish-kryeministri i Kosovës, Avdullah Hoti, ka kërkuar të merren këto veprime që do e zbusin krizën në Kosovë.   “Për të ndihmuar qytetarët në përballje me...

VV në Prizren: Pushteti i PDK-së po vazhdon me shkelje ligjore

Qendra e Lëvizjes Vetëvendosje në Prizren, ka dorëzuar kallëzim penal ndaj dy drejtorëve komunal, Çelë Lamajt, drejtor i Drejtorisë së Shërbimeve Publike dhe Islam...

Lajmet e Fundit