5.8 C
Prizren
E mërkurë, 1 Shkurt, 2023

Rrahu gruan dhe vajzën e tij, arrestohet burri nga Dragashi

Është arrestuar një burrë nga Dragashi, pasi i njëjti i ka rrahur gruan dhe vajzën e tij.Policia përmes raportit 24 orësh ka bërë të ditur se viktimat kanë pranuar tretman mjekësor.

“Është arrestuar i dyshuari mashkull kosovar, pasi që i njëjti ka sulmuar fizikisht bashkëshorten dhe vajzën e tij viktimat femra kosovare. Viktimat kanë pranuar tretman mjekësor”, thuhet në raport.

Tutje, në raport thuhet se me vendim të prokurorit, i dyshuari është dërguar në mbajtje

Më Shumë

Vëllaznimi fiton ndeshjen dramatike ndaj Ponte Prizrenit

Vëllaznimi ka shënuar fitore fantastike ndaj Ponte Prizrenit, duke e mposhtur në vazhdime, me rezultat 91-86, në kuadër të Prince Caffe Superligës së Kosovës...

Ka mungesë parkingjesh dhe infrastrukturë në Prevallë

Me mungesë të investimeve dhe një infrastrukturë jo të mirë përballet edhe Prevalla, fshat ky turistik në zonën e Prizrenit. Turistët vendorë dhe të...

Lajmet e Fundit