16.8 C
Prizren
E shtunë, 3 Qershor, 2023

Shaqir Totaj: PDK-ja në Prizren është mobilizuar për fitore

Kandidati i PDK-së për kryetar të Prizrenit, Shaqir Totaj, ka vazhduar takimet me strukturat e partisë në nëndegën e Korishit dhe Malësisë së Re.

Totaj ka thënë se PDK-ja në Prizren është e mobilizuar për fitore.

“Jemi në rrugë të duhur për të qeverisur në mandatin e ardhshëm. Angazhimi ynë është maksimal, sepse Prizreni meriton më shumë e më mirë. Lista jonë e asamblistëve është lista fituese. Jemi bashkë për Prizrenin”, ka thënë Totaj.

 

Më Shumë

26 vjet nga vdekja e Shkrelit

Azem Shkreli zë vend në krye të poezisë aktuale shqiptare. Krahas cilësisë, poezia e Shkrelit ka shënuar kthesë në rrjedhat e poezisë në Kosovë:...

25 vjet më parë ra në altarin e lirisë dëshmori i parë i Prizrenit, Përparim Thaçi

25 vjet më parë ra në altarin e lirisë dëshmori i parë i Prizrenit futbollisti, Përparim Thaçi Në luftën për liri, dëshmori i parë i...

Lajmet e Fundit