-1.2 C
Prizren
E martë, 5 Dhjetor, 2023

Sheik Abdullah Bin Zajed, qytetar nderi i Prizrenit

ABDULLAH bin ZAjED-bin Sultan Al-NajanKryesuesi i Kuvendit Komunal në Prizren, Kujtim Gashi ka thirrë për të mërkurën mbledhjen e jashtëzakonshme të Kuvendit, me pikën e vetme të rendit të ditës: shqyrtim propozimin për shpalljen qytetar nderi të ministrit të Punëve të Jashtme të Emirateve të Bashkuara Arabe ABDULLAH bin.

ZAjED-bin.Sultan Al-Najan. Mbledhja do të mbahet më 12 mars 2014 të mërkurën, në sallën për mbledhjet e Kuvendit të komunës së Prizrenit, përkatësisht në ndërtesën e re të Kuvendit, duke filluar në orën 11.00.

Më Shumë

Trupi gjykues lejon vizitat e telefonatat për ish-krerët e UÇK-së

Mbrojtja e ish-krerëve të UÇK-së ka triumfuar ndaj Prokurorisë së Gjykatës Speciale. Gazeta Nacionale nga burimet e saja ka mësuar se trupi gjykues ia ka...

Xhaka “Ylli i Javës”

Federata e Futbollit e Kosovës dhe sponsori i Superligës, Albi Mall vazhdojnë ndarjen e çmimit “Ylli i Javës”.   Ky çmim për javën e 16-të në...

Me sytë nga shorti

Lajmet e Fundit