14.8 C
Prizren
E shtunë, 1 Prill, 2023

Shkelen tri femra në Prizren

Tri femra janë shkalur nga një veturë në Prizren.

Ato kanë pësuar lëndime trupore.

Aksidenti ka ndodhur për shkak pakujdesisë së vozitësit të veturës.

“I dyshuari mashkull shtetas i Arabisë Saudite derisa ishte duke drejtuar veturën, dyshohet nga pakujdesia ka shkaktuar aksidentin, duke goditur tri viktimat femra kosovare-këmbësore, të cilave u ka shkaktuar lëndime. Viktimat pas tretmanit mjekësor në spitalin rajonal në Prizren, janë liruar. Rasti në procedurë të rregullt”, njofton Policia e Kosovës./PizrenPress.com/

Më Shumë

Messi e arrin kuotën e 100 golave me fanellën e Argjentinës

Lionel Messi tani numëron 102 gola me fanellën e kombëtares së tij, Argjentinën. Sulmuesi i Paris Saint-Germain e arriti këtë shifër në orët e hershme...

Grabitje, armëmbajtje e asgjësim i pasurisë, Prokuroria në Prizren ngrit aktakuzë kundër katër personave

Prokuroria Themelore në Prizren, Departamenti i Krimeve të Rënda, ka ngritur aktakuzë kundër të pandehurve L.L, A.A, E.G, dhe E.Sh për shkak të dyshimit...

Lajmet e Fundit