17.8 C
Prizren
E premte, 24 Maj, 2024

Shpallje nga Fis Bekçeli, Erona Morina dhe Dori Dyla

Fis Bekçeli, Erona Morina dhe Dori Dyla shpallin të humbura këto dokumente të shkollës “Loyola-Gymnasium” në Prizren

Dori Dyla – dëftesën e vitit të parë,

Fis Bekçeli – dëftesën e vitit të parë dhe të dytë,

Erona Morina – dëftesën e vitit të parë dhe të dytë,

 

Më Shumë

Fillon ndërtimi i disa tualetëve publike para objektit të administratës në Prizren

Të hënën e 20 majit, punimet për ndërtimin e tualetëve publike filluan para objektit të administratës komunale në Prizren. Komuna e Prizrenit, në partneritet me...

Dëshmia e trishtë e vajzës së ish-kolonelit të Zogut: Mua dhe motrën na çuan në Belsh

“Kur unë isha vetëm pesëmuajshe, na morën në shtëpi, na hipën në një makinë dhe na çuan fillimisht në kampin e Beratit. Nënës i...

Lajmet e Fundit