16.8 C
Prizren
E diel, 14 Gusht, 2022

Shpërthim i fuqishëm në Turqi, të paktën 10 të lënduar

Të paktën 10 persona raportohet se janë lënduar si pasojë e një shpërthimi që ka ndodhur në Beyoglu të Stambollit.

Sipas raportimitt të mediave, shpërthimi ka ardhur nga kabllot nëntokësore.

Banorët e zonës janë evakuuar pas shpërthimit.

Ndiqni pamjet e publikuara nga Beyaz Gazete.

Më Shumë

Raportet me Messin dhe Ronaldon, karriera nëpër ligat më të forta në Evropë dhe qetësia që gjeti në Amerikë – Higuain i flet të...

Gonzalo Higuain kujtoi kohën kur Cristiano Ronaldo mbërriti për herë të parë në Real Madrid dhe sesi ia kaloi me të. Jeta e një...

Propozohet dyfishimi i çmimit të rrymës

Kompania Kosovare për Furnizim me Energji Elektrike – KESCO ka kërkuar shtrenjtimin e rrymës, gjegjësisht dyfshim të çmimit. KESCO e ka arsyetuar kërkesën për...

Lajmet e Fundit