-0.2 C
Prizren
E shtunë, 28 Janar, 2023

Shtyhet pranim-dorëzimi i detyrës të kryetarit të Malishevës

Për shkak të ditës së zisë shtyhet ceremonia e pranim dorëzimit të detyrës së Kryetarit të Komunës së Malishevës.

Njoftim:

Për shkak të ditës së zisë shtyhet ceremonia e pranim dorëzimit të detyrës së Kryetarit të Komunës së Malishevës

Për arsye se dita e mërkurë 24. 11. 2021 është shpallur ditë zie në vendin tonë, ceremonia e pranim-dorëzimit të detyrës së Kryetarit të Komunës së Malishevës, shtyhet për ditën e enjte, më 25.11.2021, në ora 09:00.

Nesër bëhet pranim-dorëzimi i detyrës së kryetarit të Komunës së Malishevës

Nesër, më 24.11.2021, në ora 09:00, bëhet pranim- dorëzimi i detyrës së Kryetarit të Komunës së Malishevës.

Pas certifikimit të rezultateve të zgjedhjeve, kryetari i zgjedhur i Komunës së Malishevës, Ekrem Kastrati, do të merr detyrën nga kryetari Ragip Begaj./PrizrenPress.com/

Më Shumë

Raporti i FIFA-s: Transferimet në Shqipëri dhe Kosovë të ‘vakta’ dhe me shumë pikëpyetje

FIFA ka publikuar raportin më të fundit të saj të emëruar “Raporti i Transferimeve Globale”. Një publikim i përvitshëm i cili jep me detaje...

Jasharaj: Jemi në stres, nën 120 euro koeficienti i papranueshëm

Këtu bën pjesë SBASHK-u. “Jo nuk kemi info zyrtare përmes disa spekulimeve që thuhen. Jemi në stres, pa e ditë koeficientin ne nuk po dimë...

Lajmet e Fundit