30.8 C
Prizren
E enjte, 21 Shtator, 2023

Shyhrete nis pushimet në bregdetin shqiptar, shfaqet kaq joshëse në këtë fustan

Këngëtarja e njohur, Shyhrete Behluli, nuk ndalet asnjëherë së sjelluri projekte të reja muzikore, të cilat gjithmonë rezultojnë shumë të pëlqyera nga publiku.

Ajo është shumë aktive gjithmonë edhe në rrjetet sociale, me postime nga më të ndryshmet.

Me përfundimin e sezonit këngëtarja ka nisur menjëherë pushimet në bregdetin shqiptar.

Nga atje, Shyhrejta ka publikuar një fotografi ku shfaqet e veshur me fustan të bardhë e me shumë stil.

Ju dëshiroj një javë të këndshme’, ka qenë përshkrimi qe këngetarja i ka bërë kësaj fotografie.

Kaq joshëse po duket ajo. /ORAinfo/

Specialja ua vazhdon paraburgimin Rexhep Selimit dhe Jakup Krasniqit

Fillimi i nëntorit do të shënojë përvjetorin e tretë të arrestimit të katër prej ish-udhëheqësve të Ushtrisë Çlirimtare të Kosovës. E kur kjo kohë...

Pasi dhanë lajmin se po bëhen prindër, Kiara dhe Luizi pranojnë dhuratën më të bukur të mundshmne

Kiara Tito është një ndër moderatoret më të dashura për publikun. Ajo u bë akoma më e dashur pas martesës së saj me Luizin. Kiara është...

Lajmet e Fundit