15.8 C
Prizren
E hënë, 25 Shtator, 2023

Suharekë: 58-vjeçari që vdiq pasi e zuri traktori me dru, ishte ushtar i UÇK-së dhe TMK-së

 

Një 58-vjeçar ka vdekur në fshatin Studenqan të Suharekës, pasi u zu nga traktori me dru.

K.B, kishte shkuar në mal për të prerë dru, teksa aty e gjeti vdekjen.

Bëhet e ditur se tanimë i ndjeri ishte ushtar i Ushtrisë Çlirimtare e Kosovës dhe Trupave Mbrojtëse të Kosovës.

Kapllan

 

Lajmet e Fundit