20.8 C
Prizren
E diel, 4 Qershor, 2023

Sulmohet fizikisht tekniku mjekësor i Spitalit të Prizrenit

Është sulmuar fizikisht një teknik mjekësor i Spitalit të Prizrenit.

Rrahja ka ndodhur dje.

Rasti është raportuar nga Policia e Kosovës.

Burimet e “PrizrenPress”-it bëjnë të ditur se viktima është një teknik mjekësor i Spitalit të Prizrenit.

“ Janë shoqëruar në stacionin policore dy të dyshuar meshkuj kosovar, pasi që të njëjti në Spitalin e Prizrenit, pas një mosmarrëveshje kanë sulmuar fizikisht viktimën mashkull kosovar, viktima ka pranuar tretman mjekësor”, njofton Policia e Kosovës.

“Me vendim të prokurorit, të dyshuarit janë liruar dhe rasti ka shkuar në procedurë të rregullt”.

Më Shumë

Prizren, një mashkull sulmon një femër në një lokal

Një femër ka raportuar në Policinë e Kosovës në Prizren se është sulmuar fizikisht nga një person, derisa ishin duke qëndruar në një lokal. Sipas...

Shkelet një e mitur në Prizren

Një vajzë e mitur është shkelur nga vetura në Prizren. Ajo ka marrë lëndime trupore dhe është dërguar për trajtim mjekësor në spitalin e Prizrenit. Rr....

Lajmet e Fundit