33.8 C
Prizren
E mërkurë, 19 Qershor, 2024

Takohen Mustafa e Limaj

Mustafa LimajKreu i Lidhjes Demokratike të Kosovës, Isa Mustafa, dhe Fatmir Limaj nga “Nisma për Kosovën”, janë takuar sot, në një restorant, afër selisë së partisë, të këtyre të fundit, bëjnë me dije burime të Indeksonline.

Marrëveshja e arritur, mes liderëve politik, pas zgjedhjeve të 8 qershorit, duket se ka afruar edhe më shumë Mustafën e Limajn./Indeksonline/

Më Shumë

Sylvinho ka “hequr” dorë prej tij, Mirlind Daku reagon pas ndeshjes me Italinë

Mirlind Daku nuk është aspak i preferuar për sulmin e Kombëtares. Trajneri Sylvinho nuk i jep minuta prej 20 nëntorit të vitit 2023, kur...

Litani e këputur nga rrufetë

Enver Sulaj Në qiellin me re Harta duket e copëtuar Si rrëfimi i harruar. Ulpianë, Ta pashë shtatin e lashtë Gurët si gjurmë loti e litani e këputur nga rrufetë. Kur t'i...

Lajmet e Fundit